International Sports Champions Claim 20 kg (St.HIPPOLYT)

Kód: HP9477
pro koně
Značka: St.HIPPOLYT
640 Kč / ks 557 Kč bez DPH 32 Kč / 1 kg
Na objednávku

Vysokovýkonnostní  krmivo pro klasický soutěžní sport. Vhodný pro drezuru, skoky, všestrannost, western i spřežení. Vyšší sportovní výkonnost vyžaduje sílu, schopnost koncentrace a dobré nervy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

International  Sports byl vyvinut ve spolupráci Kentucky Equine Research Institute (KER) speciálně pro vysoce výkonné koně.

Papírový pytel – 20 kg

Úspěch na základě vědy

Trénink, soutěž a vítězství. Žádný jiný pocit nás tak nesjednotí s naším partnerem koněm jako úspěšná účast na soutěži. Šance jsou podstatně vyšší, pokud kůň poskytuje výkon ochotně a bojuje za nás. Koně umějí neuvěřitelně silně spolupracovat. Jen je potřeba je nechat a podpořit přitom vědecky prozkoumaným krmným konceptem, optimalizovaným pro jejich potřeby.
Na základě nejnovějších poznatků sportovní medicíny byly použity nejušlechtilejší oleje a vysoce hodnotné vlákninové a vitální látky. Současná receptura je založena na poznatcích výzkumu výkonnosti koní, které se osvědčily při olympijských hrách a také při závodním a distančním jezdeckém sportu na nejvyšší úrovni.

Vědecky fundované vysoko výkonnostní krmivo

Tato produktová linie pro vysoce výkonnostní sport byla vyvinuta ve spolupráci se světově nejrenomovanějším výzkumným institutem koní, Kentucky Equine Research Institute (KER).

Současná receptura je založena na poznatcích výzkumu výkonnosti koní, které se osvědčily při olympijských hrách a při závodním a distančním jezdeckém sportu na nejvyšší úrovni.

    Nízký obsah škrobů a cukrů
    Vysoký obsah tuků
    Mineralizace a vitaminizace optimalizované podle praxe
    Bez bylin

Se jménem „KER“ je v oboru sportovního a závodního jezdectví vždy spojována výkonnost a úspěch. KER se věnuje výzkumu s cílem zlepšit zdravotní stav a konstituci koně. Výzkum orientovaný na praxi zaznamenává mj. parametry vydechového vzduchu a krve, měřené na vysokorychlostním běžeckém pásu. Mohou zde být zjišťovány bilance výživných látek nebo mohou být ve vlastní analytické laboratoři prováděna měření hustoty kostí. KER takto získané informace uplatňuje společně s majiteli koní a partnery z oboru výroby krmných prostředků v praxi. V Německu se tento partner jmenuje St. Hippolyt.

Vědecky potvrzeno

Krmiva pro koně St. Hippolyt si udržují – mimo jiné z důvodu lepší stravitelnosti – mírný obsah škrobů.  Skutečnost, že toto je správná cesta, KER vědecky dokázal:  Krmné prostředky s vysokým přísunem škrobů a tím i vysokým glykemickým indexem vedou ke zbytečně velkému nárůstu krevního cukru a tím k výkyvům ve výkonnosti závislých na inzulínu, jako je ztráta kondice a nedostatek rezervních sil. Bylo zjištěno, že krmivo s nízkým obsahem škrobů, ale bohaté na tuky a vlákninu, vede k menší produkci kyseliny mléčné laktátu a produkce oxidu uhličitého a tím k lepší srdeční a vytrvalostní výkonnosti. Rovněž nižší ztráty pocením, zlepšené dýchání a méně zažívacích problémů je nutno připsat tomuto krmení. Nižší vylučování inzulínu a tím menší zvyšování hladiny kortizolů vede ke zlepšení tolerance stresu a větší uvolněnosti.


Champions Claim

Vysokovýkonnostní  krmivo pro klasický soutěžní sport. Vhodný pro drezuru, skoky, všestrannost, western i spřežení. Vyšší sportovní výkonnost vyžaduje sílu, schopnost koncentrace a dobré nervy.

International  Sports Champions Claim

Toto krmivo pro vysoké výkony bylo vyvinuto ve spolupráci s Kentucky Equine Research Institute (KER). Současná receptura je založena na poznatcích výzkumu výkonnosti koní, které se osvědčily při olympijských hrách a při závodním a distančním jezdeckém sportu na nejvyšší úrovni.

    Obsah škrobů a cukrů optimalizovány ve prospěch látkové výměny
    Bohaté na energii a tuky
    Obsah výživných látek podporujících muskulaturu
    Více než 300 mg přírodního vitamínu E na kilogram
    Bez bylin, vysoká akceptace
    S obsahem řas, olejů a olejnin

Složení:

Ječmenné vločky, kukuřičné vločky, vláknina z cukrové řepy, celozrnné ovesné vločky 10%, melasa z cukrové řepy, vojtěšková řezanka, rýžové klíčky, směs olejů ze semínek (lněné semeno, slunečnicové semeno) 5,0 %, směs olejů (olej z kukuřičných klíčků, lněný olej, slunečnicový olej) lisovaných za studena 3 %, jablečné výlisky, pšeničné otruby, kukuřičné klíčky, jablečný sirup, travní  řezanka sušená teplým vzduchem, himálajská sůl, pšeničné klíčky, vápník z mořských řas, moučka z mořských řas, pivovarské kvasnice, ovocný ocet.

 

Doporučené dávkování:
Jako doplňkové krmivo k obvyklé dávce objemového krmiva doporučujeme cca 500 – 700 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně a den. Toto celkové množství by mělo být koni nabízeno rozdělené do několika denních dávek. Při nižším dávkování nebo při deficitu minerálů doporučujeme přidávat Micro Vital.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRMIVA PRO KONĚ
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení